• ROK SZKOLNY 2019/2020

•

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 01 luty 2020 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w II rundzie Indywidualnego Powiatowego Turnieju w Tenisie Stołowym w Bierzwniku. Emocji nie brakowało do samego końca. Naszą szkołę reprezentowali:

Kategoria skrzat (klasy II i młodsi)

Szymanowski Kryspin          I m.

Juszczak  Marceli                 II m.

Trzciński Miłosz                   III m.

Florczak Paweł                     I m.

Olejnik Jakub                       IV m.

Kategoria kadet  (klasy VII - VIII)

Sałapata Igor                         I m.

Karaś Maciej                        IV m.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy i gratulujemy postawy oraz wyników.

Opiekun  Marek Szymanowski

Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym 2019

07 grudnia2019 r. rozegrano XI Mistrzostwa Gminy Bierzwnik w Tenisie Stołowym im. Bogdana Wydmuch o Puchar Wójta Gminy Bierzwnik. W turnieju wzięli udził nasi uczniowie, którzy zdominowali rozgrywki i  zdobyli  w sumie 7 medali.

Gratulacje

Drużynowe mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym - Bierzwnik 29.11.2019 r.

W 29 listopada 2019 r. w Bierzwniku rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym kl. IV- VI szkół podstawowych. Po emocjonującej grze tytuły mistrzów powiatu wywalczyli chłopcy z naszej szkoły  w składzie: Nikodem Wasilewski, Paweł Florczak – opiekun Marek Szymanowski. Czwarte miejsce zajęli chłopcy z  UKS ISKRA Łasko: Wojciech Jesionek i Jakub Olejnik. Na trzecim miejscu uplasowały się nasze dziewczynki w składzie: Nikola Sienkiewicz, Sandra Kołodziejczyk, Magdalena Rębas. Zwycięski zespół chłopców  będzie reprezentować powiat na szczeblu regionu.

Gratulacje

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Nasze drużyny brały udział w Powiatowych Mistrzostwach w Unihokeju. Rywalizacja trwała  cztery tygodnie, w dwóch kategoriach wiekowych  wśród dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny wypadły wspaniale i godnie reprezentowały imię szkoły.

Dziewczęta z kl.  IV – VI zajęły III miejsce, a chłopcy 4. W kategorii klas  VII – VIII, dziewczęta zajęły również 3 miejsce, a chłopcy także 4 miejsce.