• ROK SZKOLNY 2020/2021

* RUCH TO ZDROWIE - PIKNIK INTEGRACYJNY

Integracja  było celem spotkania 18 września 2020 r. na boisku przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łasku. Uczniowski Klub Sportowy „ Iskra” Łasko w ramach swojej działalności zorganizował piknik sportowo –integracyjnego pod nazwą „ Ruch to zdrowie”. Projekt Społecznik pozwolił na sfinansowanie tego potrzebnego działania. Dał   możliwość  rozwijania zainteresowań i umiejętności w różnych formach aktywności, pokazał różne możliwości  spędzania czasu wolnego. Dzięki współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Bierzwniku , uczniowie mieli możliwość utrwalenia zasad pierwszej pomocy i zasad ppoż. Do realizacji zadań został wykorzystany sprzęt  sportowy i materiały zakupione w ramach realizacji Projektu Społecznik.  Członkowie klubu przygotowali odpowiednie stanowiska sportowe, wolontariusze szkoły plakaty promujące projekt a organizatorzy poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Cała społeczność wspaniale się bawiła a właśnie taki był cel.

UKS " Iskra" Łasko