• ROK SZKOLNY 2020/2021

•  * WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniu 07.10.2020 w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów zgłosiło się 23 kandydatów. Prawo do głosowania mieli uczniowie klas III-VIII, nauczyciele oraz pracownicy Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łasku. Każdy uprawniony do głosowania miał prawo do oddania  3 głosów. W skład komisji wyborczej weszli Nikodem Wasilewski i Adam Orzechowski z klasy szóstej, a przewodniczącą komisji była pani Paulina Trynka- opiekun Samorządu. Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Katarzyna Wisłocka z klasy siódmej, natomiast jej zastępczyniami Hanna Juszczak i Natalia Kołodziejczyk z klasy ósmej. Pozostali kandydaci zostali członkami Samorządu i będą wraz z przewodniczącymi uczestniczyć w spotkaniach i pracach Samorządu. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca Samorządu: Wisłocka Katarzyna

Zastępcy przewodniczącej: Juszczak Hanna i Kołodziejczyk Natalia.

Pozostali członkowie: Bąk Natalia, Czyż Marcel, Florczak Paweł, Kołodziejczyk Sandra, Kwiatkowska Julia, Lutyński Filip, Pacześna Oliwia, Rębas Magdalena, Węglewska Wiktoria, Bolonek Wiktor, Kaczmarek Antoni, Kawecka Zofia, Czaja Karol, Karaś Maciej, Mehmedov Emilia, Migdalski Kajetan, Potaczek Zuzanna, Sałapata Igor, Serek Wiktor, Wawszkiewicz Jakub.

Paulina Trynka