• ROK SZKOLNY 2016/2017

Festyn „Wesoła Jesień”

Dnia 20.10.2016 r. w Szkole Podstawowej w Łasku odbył się festyn „Wesoła Jesień”.

W festynie wzięli udział liczni goście, rodzice i uczniowie. Program festynu w  tym dniu uatrakcyjnił występ artystyczny pod kierunkiem Anety Pilipaka, w którym udział wzięli uczniowie klas V i VI. Odbyło się także wiele konkursów w które zaangażowali się także rodzice naszych uczniów, m.in. konkurs plastyczny pt. ”Jesień” w kategoriach klas 0-1 i 2-3, konkursy i zabawy dla wszystkich uczestników festynu w tym również dla dorosłych. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Dużym powodzeniem cieszyły się potrawy sporządzone przy wsparciu rodziców takie jak hot- dogi, tosty, ciasta. Dodatkową atrakcją była dyskoteka oraz loteria fantowa, która z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem wśród uczniów.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                     Dnia 26 września 2009r. w naszej szkole odbyła się impreza integracyjno- edukacyjna, która miała na celu promowanie rodziny.W trakcje imprezy roztrzygnięto konkurs fotograficzny
           pt" Mamy siebie"  W konkursie zwyciężyła Natalia Majchrzak.Każdy uczestnik miał możliwość zaprazentowania swojego talentu muzycznego w KARAOKE.

Artyści z kółka artystycznego przedstawili inscenizacje utworu Jana Brzechwy "Rzepka". Wszyscy uczestnicy festynu mogli spróbować swoich sił w rywalizacji drużyn rzędów.

Ta konkurencja jak zawsze przysparza wiele emocji, które ostudził słodki poczęstunek.
           Na boisku szkolnym odbył sie też mecz piłki nożnej czterech drużyn chłopców.
          Troszkę zmeczeni ale pełni radości zasadziliśmy dąbka, a następnie smarzyliśmy kiełbaski.
                            Cała impreza przebiegała pod znakiem uśmiechu i radości , pogoda Nam dopisała      bardziej niż zaproszeni goście.

BYŁO SUPER NIECH ŻAŁUJA CI, KTÓRYCH NIE BYŁO !!!