• ROK SZKOLNY 2015/2016

• W dniach 26,28,29 października 2015 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w XVI edycji Turnieju Piłki Nożnej

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Zawody przeprowadzone zostały w trzech grupach wiekowych w kategorii chłopców i dziewczynek.

Najmłodsza grupa U-8 zawody rozegrała na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej w Sławęcinie. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie: Nikodem Wasilewski, Czyż Marcel, Jakub Olejnik, Bartosz Wójcik,Jakub Krzykaczewski, Jacek Krzykaczewski, Filip Lutyński, Wojciech Jesionek, Adam Orzechowski, Paweł Florczak.

W turnieju brało udział pięć drużyn chłopców. Nasi uczniowie wywalczyli III miejsce.

Grupa U-10 zawody rozegrała na stadionie miejskim w Choszcznie. Szkołę Podstawową w Łasku reprezentowały dziewczynki w składzie: Zuzanna Szafrańska, Zofia Suleja, Natalia Kołodziejczyk, Hanna Juszczak, Zofia Kawecka, Aleksandra Krawiec, Zuzia Potaczek, Nikola Wawszkiewicz.

Dziewczęta zdobyły II miejsce na sześć drużyn z powiatu.

W turnieju brał też udział Igor Sałapata, który grał z chłopcami z Bierzwnika i zdobyli II miejsce w turnieju.

Najstarsza grupa U-12 reprezentowana przez nasze dziewczynki na boisku w Bierzwniku w składzie: Wiktoria Bąk, Milena Kiełducka, Zuzanna Kamińska, Zuzanna Suleja, Zuzanna Trusewicz, Anna Kuźniak, Julia Jaromirska, Amelia Zimna.

Wywalczyły II miejsce w powiecie. Udział brało sześć drużyn.

WSZYSTKIM SEREDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

zdjęcia zobaczysz w albumie: kliknij link: https://splasko.edupage.org/album/?