• Rok szkolny 2018/2019

•

Powiatowy Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt, Bierzwnik 07.11.2018 r.

W  dniu 07 listopada 2018 roku zespół dziewcząt SP "Iskra" Łasko reprezentował naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt.  W turnieju wystąpiło 6 zespołów z powiatu choszczeńskiego. Uczennice naszej szkoły walczyły z koleżankami z Bierzwnika, Krzęcina, Zieleniewa, Sławęcina i Suliszewa. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły IV miejsce.

1. Zimna Amelia
          2. Suleja Zuzia
          3. Trusewicz Zuzia
          4. Jakubowska Marika
          5. Jaromirska Julia
          6. Kuźniak Anna
          7. Bąk Wiktoria
          8. Kamińska Zuzanna
          9. Florczak Joanna
          10. Szewczyk Magdalena
          11. Kiełducka Milena

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły na arenach sportowych.

Opiekunem drużyn jest Marek Szymanowski

Powiatowy Turniej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Chłopców, Bierzwnik 24.10.2018 r.

W dniu 24 października 2018 roku zespół chłopców SP "Iskra" Łasko reprezentował naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców klas IV – VI w Bierzwniku. Chłopcy po zaciętej rywalizacji zajęli II miejsce.

1. Sałapata Igor
          2. Karaś Maciej
          3. Serek Wiktor
          4. Czaja Karol
          5. Migdalski Kajetan
          6. Olejnik Jakub
          7. Krzykaczewski Jacek
          8. Florczak Paweł
          9. Bolonek Wiktor

Opiekunem drużyn jest Marek Szymanowski

Powiatowy Turniej Igrzysk Dzieci w Unihokeju Dziewcząt klasy IV-VI Bierzwnik 17.10.2018 r.

W dniu 17 października 2018 roku zespół dziewcząt SP "Iskra" Łasko reprezentował naszą szkołę w Powiatowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt klas IV – VI w Bierzwniku. Dziewczęta po zaciętej rywalizacji zajęły III miejsce. Emocji nie brakowało do samego końca.

1. Kołodziejczyk Natalia
          2. Potaczek Zuzanna