• POZNAWANIE NAUKI I HISTORII TENERYFY

•            Pierwszy tydzień kursu nauki i doskonalenia języka angielskiego przez doświadczenie pod hasłem             „Poznawanie nauki i historii Teneryfy” zakończony. W trakcie szkolenia  prowadzone były wycieczki z elementami gier i zabaw terenowych. Odbywały się także lekcje muzealne z elementami IT. Podstawą nauki języka było stosowanie innowacyjnych metod pracy  w grupie oraz wykorzystywanie IT do poznawania Flory i Fauny oraz historii Teneryfy. Jest to trzeci, ostatni etap szkolenia w ramach projektu   Erasmus+  „ Dużo korzyści mamy, gdy o środowisko dbamy – kształcenie kadry pedagogicznej, realizowany przez nasza szkołę.

• II ETAP PROJEKTU - UKOŃCZONY

•     W piątek, 4 sierpnia 2023 roku,  druga grupa nauczycieli zakończyła  szkolenie metodyczne w ramach projektu Erasmus+ - „FUN – The Fundamentals ICT Tools for Education” w Chorwacji. Uczestnicy kursu nabyli wiele nowych umiejętności,  poznali narzędzia  jak wykorzystywać technologię  nauczając poza budynkiem szkoły. Zdobyte w czasie kursu doświadczenie pozwoli wdrażać nowe sposoby przekazywania wiedzy.

Gratulacje dla uczestników !